Відбулась туристично-паломницька подорож православної молоді до Італії, яку супроводжував священник нашого храму

.

Упродовж 21-26 жовтня 2023 року на запрошення парафії УПЦ в Мілані молодь України відвідала християнські святині та визначні місця Італії. Групу супроводжували священник нашого храму Василій Яворський та архімандрит Паїсій (Куліш) із Хмельницької єпархії.

Молоді паломники відвідали чоловічий монастир Румунської Православної Церкви на честь св. вмч. Іоанна Сучавського м. Сучава, парафію на честь свв. Отців Києво-Печерських УПЦ в Мілані, визначні місця Мілану, більшість яких повʼязані з імʼям свт. Амвросія Медіоланського, зокрема 4 базиліки: базиліку Мучеників (де й почивають мощі святителя Амвросія), базиліку Дів, базиліку Апостолів та базиліку св. Лаврентія. У цих святих місцях знаходяться мощі багатьох шанованих святих, до яких усі мали змогу приклонитися.

Також прочани побачили Duomo - кафедральний собор на честь Різдва Пресвятої Богородиці, замок Сфорца, парк та поля Наполеона.

Під час Божественної Літургії всі помолились за багатостраждальний народ України, за воїнів-захисників, про якнайшвидше позбавлення від ворога та мир в Україні. Архімандрит Паїсій та ієрей Василій співслужили протоієрею Павлу Рафальському.

24 жовтня молодіжка вирушила у Вічне місто - Рим. У Римі молодь відвідала найбільший християнський храм у Ватикані на честь апостола Петра, побачила скульптуру Божої Матері з Іісусом Христом роботи Мікеланджело, базиліку Мучеників та Ангелів (архітектурну спадщину Мікеланджело), базиліку Санта Марія Маджоре (Сніжна), у якій вперше стараннями святих рівноапостольних Кирила та Мефодія офіційно була проведена служба церковно-словʼянською мовою; Латеранську базиліку, східці, на яких судив Понтій Пілат судив Христа; базиліку св. Климента Римського, базиліку Святого Хреста в Єрусалимі, де знаходиться частинка Животворного Хреста.

Також учасники поїздки побачили відомі туристичні місця цього прекрасного міста: фонтан ді Треві, Колізей та інші цікаві локації!

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.